פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
fix1
 מערכות התאורה החכמות של ג'וגאנו. צילם: מיכה לובטון

ג'וגאנו (Juganu), חברה ישראלית העוסקת בפיתוח וייצור פתרונות פורצי דרך ובכללם מערכות תאורת LED בריאה ובטוחה בטכנולוגיה ייחודית, הכוללים יכולות שינוי הרכב האור תקשורת מתקדמות ותשתית לטכנולוגיות בינה מלאכותית, מודיעה כי השלימה סבב גיוס בהיקף של כ-23 מיליון דולר, בהובלת ויולה צמיחה. משקיעים נוספים שהשתתפו בסבב זה כוללים גם את OURCROWD וקרן השקעות מקסיקנית.

חברת ג'וגאנו פיתחה את טכנולוגית ה"Digital World- הייחודית (המוגנת בעשרות פטנטים), במהלך השנים האחרונות בשיתוף עם ענקיות תוכנה וחומרה . הפתרון הייחודי של ג'וגאנו, נותן מענה לסוגיות תקשורת ושירותים במרחב הציבורי והמסחרי שחברות רבות בעולם מנסות לפתור במהלך השנים האחרונות ללא הצלחה. פתרון ה-"Digital World" של ג'וגאנו כולל חומרה ותוכנה ייחודיות המשנות את הפרדיגמה הטכנולוגית הקיימת ומביאות פתרון המשנה את התפיסה הטכנולוגית והעסקית הרווחת כיום.

אחד משיתופי הפעולה האסטרטגיים המתקיים כחמש שנים הינו שיתוף פעולה הדוק עם קוואלקום. שיתוף פעולה זה, באמצעות החומרה הייחודית שפותחה, מאפשר לג'וגאנו להטמיע בערים ובמרחבים הציבוריים את פתרון ה "Digital World" ולמעשה להפוך כל מרחב בו הטכנולוגיה של ג'וגאנו מוטמעת, לתשתית אורגנית של מידע וטכנולוגיות, המשרתת אינספור אפליקציות ויישומים. בהטמעה פשוטה ומהירה, הטכנולוגיה שפותחה על ידי ג'וגאנו, מאפשרת לכל רשות ציבורית, להנגיש ולהשיק אפליקציות ויישומים כגון: בינה מלאכותית, תמיכה אורבנית במכוניות חכמות ובקרות תנועה, יישומי ביטחון והצלה מתקדמים, שירותים מוניציפליים מתקדמים, ניטור מלא בזמן אמת של תשתיות, וחיבור לכל סנסור או שירות מתחומי הIOT, עבור כל אחד מהצרכים השוטפים של הרשות. כך, מנורות הרחוב של ג'וגאנו מאפשרות מהפכה לא רק בתחומי הטכנולוגיה אלא גם בכל הקשור להנגשה והטמעה מהירה של הטכנולוגיה במרחב הציבורי והמסחרי וכל זאת בעלויות נמוכות משמעותית מכל פתרון אחר הקיים היום בשוק.

פתרון ה-"Digital World" של ג'וגאנו מאפשר כבר היום בין השאר, לחבר בין גופי התאורה במרחב הציבורי כדי לייצר רישות תקשורתי רחב-פס על גריד אלחוטי, כתשתית לתקשורת בעיר חכמה על גבי מנורות רחוב ללא צורך בכבילת התקשורת האופטית הכרוכה בסלילה פיזית יקרה הנהוגה היום. עלות הקמת תשתית תקשורת ותאורה מבוססת ג'וגאנו לרשות העירונית נמוכה בסדר גודל וחוסכת כ-90% מעלות הפתרון המיושם כיום בעולם, ובנוסף האור של ג'וגאנו מפחית בכ- 80% את צריכת החשמל הציבורית, וזאת בהרכב תאורה איכותי ונוח לעין הדומה לאור השמש ובספקטרום כמעט מלא.

אייל שירן, שותף מנהל בקרן ויולה צמיחה: "ג'וגאנו היא שילוב של יזמים מבריקים, טכנולוגיה פורצת דרך וחזון להמציא מחדש את כל מה שאנו יודעים היום הן על תאורה והן על תשתיות תקשורת ותשתית לאפליקציות, תחום שנוגע היום כמעט לכל גוף, החל מענקיות הטכנולוגיה, דרך רשויות מקומיות ועד לענקיות קמעונאות. לחברה טכנולוגיה יחודית הטומנת בחובה אפשרות להתרחב לתחומים נוספים. הגיוס הנוכחי יאפשר לה להאיץ את עבודת הפיתוח של התחומים החדשים והרחבת פעילות השיווק והמכירות בארץ ובעולם."

ערן בן שמואל, מייסד-שותף ומנכ"ל, ג'וגאנו: "הגיוס מאפשר לנו להתקדם לקראת הגשמת חזון החברה בצורה מואצת, עם הבעת אמון משמעותית זו מצד שחקנים מובילים בתחום הטכנולוגיות המתקדמות. החברה נמצאת בתהליכי הטמעה של הטכנולוגיות שלנו בערים מרכזיות בעולם, רשתות קמעונאות בין לאומיות , בנקים ועוד."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
קוואלקום: שבבים חדשים ל-PC ופיתוח משקפי מציאות מדומה ביחד עם ניאנטיק
קוואלקום צופה שבשנה לאחר מכן, 2022, השימוש יעלה באופן משמעותי ביותר מ-50% * רכבים אוטונומיים עשויים להיות צרכנים...
קרא עוד
שבבים
מדפסת תלת מימד וחומר קרמי של XJet ישמשו לייצור חלקים לאיזורים חמים במטוסים
חומר, שמצטרף למשפחת החומרים בפיתוח עצמי של XJet, מפגין חוזק מכני יוצא דופן, בידוד מחשמל, עמידה בלחצים ושחיקה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות