פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

RAD-SecFlow-1

חברת רד, הכריזה על ה-SecFlow-1, נתב קצה מוקשח, בעל הגנה מובנית לאבטחת סייבר בפרוטוקולי אוטומציה של תשתיות קריטיות.

מתקנים ותשתיות אסטרטגיות הם נכס בטחוני וכלכלי, שהשבתתם עלולה לפגוע באופן ישיר ועקיף במיליוני לקוחות ואף לשתק ערים ומדינות, לכן הם מהווים יעד לאיומי טרור. ה-SecFlow-1 מאפשר תקשורת אמינה, מאובטחת ובמחיר תחרותי לתשתיות אלחוטיות וקוויות ברשתות פומביות ופרטיות, ובכך נותן מענה לצרכיהן של חברות תשתיות קריטיות, דוגמת חברות חשמל, רכבות, מים, דלק וגז.

המוצר החדש מאפשר לחברות חשמל לשדרג באופן משמעותי את התאמתן לדרישות המחמירות של התקנים האמריקאים – NERC CIP – שהם מהמחמירים בעולם. SecFlow-1 עושה שימוש בבקרת תעבורה חכמה, הצפנה ופיירוול מבוזר לניטור ואבטחת כל האפליקציות התפעוליות הטכנולוגיות. הוא מבטיח כי פרוטוקול הפקודות בין יחידות קצה מרוחקות, תחנות בקרה, בין מכונות, ובממשקי אדם-מכונה, יאומת במלואו וימנע חדירות מחוץ ומתוך הרשת.

ה-SecFlow-1 המיניאטורי מותאם להתקנה באתרים מרוחקים ובעלי שטח מוגבל, שבהם זמין רק מתח נמוך. הוא מתאים במיוחד למערכות מדידה חכמות (smart metering) ולרשתות תקשורת בפרויקטי אבטחה פיסית המשתמשים במצלמות אבטחה (ותומך במגוון אופציות תשתיות תמסורת, כולל LTE ו-+HSPA.

SecFlow-1 נבחר מייד עם כניסתו לשוק על ידי חברות אנרגיה ותשתיות מאסיה ואמריקה הלטינית ובהודו, לדוגמה, הוא אומץ בהצלחה על ידי חברת Cairn Energy, אחת מהחברות הגדולות והעצמאיות בתחום חיפושי נפט וגז.

"לרשתות תשתיות קריטיות יש דרישות אבטחה מיוחדות הדורשות חדשנות וניסיון בסוג זה של יישומים ובשירותים שהן נדרשות להעביר", אומר אוליק ברוידה, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי ברד. "זו גם הסיבה מדוע החלטנו ליישם במוצר החדש גישה של הגנה מובנית וציידנו אותו בכל אמצעי ההגנה מאיומים אפשריים, כך שהוא גם מספק תמיכה במתקני תשתיות הנדרשים לעמוד בדרישות NERC CIP".




עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד
‫רכיבים‬
רשתות G5 פרטיות צפויות לתת דחיפה לאינטרנט של הדברים התעשייתי
להכנסה לשימוש של טכנולוגיית G5 יהיו השלכות מקיפות על האינטרנט של הדברים התעשייתי אבל היא לא תשפיע על כל היישומים שלו בטווח הקצר, לדברי...
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות