פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Vayyar בחרה במעבדי Tensilica של קיידנס לפתרון הרדאר התלת-ממדי שלה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
vayyar chip
השבב של Vayyar מתוך אתר החברה

חברת השבבים Vayyar Imaging בחרה במעבד ה-Tensilica Vision DSP של קיידנס עבור פתרון האימג'ינג התלת ממדי שלה המבוסס על טכנולוגיית גלים מילימטריים. המערכת של Vayyar מבוססת על חיישן ברזולוציה גבוהה העוקב אחרי סביבתו בזמן אמת, ללא מצלמה. החיישן נמצא על מערכת על-גבי שבב (SoC) המכסה פסי מכ"ם ודימות מ-3 ועד 81 גיגה-הרץ, עם 72 משדרים ו-72 מקלטים בשבב יחיד. השילוב הזה מאפשר לחיישן להבדיל בין אובייקטים לבין אנשים, לקבוע מיקום תוך כדי מיפוי של אזורים גדולים, וליצור תמונת תלת ממד של הסביבה עם רמות גבוהות מאוד של דיוק. ה-Tensilica Vision DSP מאפשר ל-Vayyar לבצע אלגוריתמי דימות מורכבים ולעבד אותות מכ"ם מה-back-end בזמן אמת, על השבב, ללא צורך במעבד חיצוני.

Vayyar בחרה במשפחת ה-Tensilica Vision DSP בזכות מערך הפקודות רחב ההיקף ועתיר הביצועים שלה, שטח הליבה הקטן, דרישות ההספק הנמוכות, ופרופיל הביצועים/מילי-וואט המצוין שלה, בהשוואה ל-CPUs ול-GPUs. התכונות הייחודיות הללו מאפשרות להריץ את שכבת היישום המלא בתוך ה-SoC, מה שהופך את יישומי הדימות המורכבים למאוד אינטגרטיביים, עם יחס עלות/תועלת אטרקטיבי במיוחד. בנוסף, השימוש בחבילת compiler-profiler הממוטבת של ה-Tensilica Vision DSP והספריות עתירות הביצועים, מאפשר ל-Vayyar להאיץ את זמן הפיתוח ובמקביל להשיג את הביצועים הרצויים, מה שמקצר מאוד את זמן היציאה לשוק. כמו כן, המנוע המתכנת של ה-DSP עוזר להבטיח התאמה של התכנון לעתיד ולספק ללקוחות Vayyar את הגמישות הרצויה להם, ושפת ה-TIE (Tensilica Instruction Extension) מאפשרת להוסיף פקודות כדי לשפר את הביצועים עבור האלגוריתמים הספציפיים ללקוח.

"מעבדי ה- DSP של Tensilica נמצאים היום בשימוש במגוון יישומים בתחום המכ"מים. הם הופכים את הנהיגה לבטוחה יותר עם העיבוד של חיישני רכב זולים, מגדילים את היעילות של רובוטים תעשייתיים המייתרים עבודת אדם, מאפשרים אינטראקציה קלה יותר עם מוצרי צריכה באמצעות זיהוי תנועה, ומקטינים את חשבונות החשמל בנכסים מסחריים תודות לחיישנים המזהים נוכחות," מסביר לזר לואיס, מנהל בכיר בחטיבת ניהול ושיווק מוצר עבור Tensilica IP בקיידנס. "הפתרון החדשני של Vayyar משתמש ב-Tensilica Vision DSP כדי לעבד אותות מכ"ם מה-back-end בזמן אמת ממכ"ם של מערכת מרובת אנטנות ולחולל תמונה תלת ממדית ברזולוציה גבוהה."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אורט בראודה, חברת תפן וחברת ESI זכו במכרז משרד הכלכלה והתעשייה להפעלת המכון לייצור מתקדם
המכון יוקם בתקציב ממשלתי של 35 מלש"ח ויעסוק בהטמעת חדשנות טכנולוגית בתהליכי ייצור במפעלי תעשייה, במטרה להביא...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות