פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

CADENCE_SQUARE
 

קיידנס הכריזה על הרחבת פורטפוליו הענן שלה, עם אספקת גישה מאובטחת לפלטפורמה החדשנית העדכנית של TSMC ,ה-OIP VDE,( Open Innovation Platform Virtual Design Environment). סביבת תכנון וירטואלית זאת, תאיץ עבור הלקוחות את התכנון של מערכות על-גבי שבב (SoC). לקוחות המשתמשים בפתרון התכנון המוכח של קיידנס על שירותי הענן של Microsoft Azure או Amazon Web (AWS), יוכלו מעתה להשתמש בצורה יעילה בכלים וב- design flow של קיידנס בסביבת התכנון של TSMC.

פתרון התכנון מבוסס הענן של קיידנס הוא חלק מתיק מוצרי הענן הרחב יותר של החברה, אשר מספק סביבת ענן מנוהלת ומותאמת EDA , אשר תומכת בצורכי הלקוחות בזמני שימוש משתנים וגמישים בכלי קיידנס. ההתאמה של ה-TSMC OIP VDE עם פתרון התכנון מבוסס הענן של קיידנס, מאפשר ללקוחות קיידנס ו- TSMC ליהנות משיפור בפרודוקטיביות, סקלאביליות, אבטחה משופרת וגמישות. זאת, באמצעות שימוש במשאבי מחשוב ברי גידול שיעמדו לרשותם תוך דקות או שעות, במקום שבועות או חודשים, מה שיעזור להם להשיג תפוקה כוללת טובה יותר בתהליך הפיתוח.

"TSMC רואה ב-OIP VDE פלטפורמה המתאימה עבור פרויקטי IC מלאים וגם כסביבה תומכת לפתרון בעיות תכנון ספציפיות מאתגרות", אמר סוק לי, מנהל בכיר ב- TSMC. "אחרי בדיקות נרחבות, הרצות פנימיות והשקה ראשונית בקרב לקוחות, בחרנו בקיידנס כ- OIP VDE Storefront ונתנו הרשאה לפתרון Cadence Cloud-Hosted Design שרץ על Microsoft Azure ועל AWS, עבור פיתוח ASIC מבוסס ענן תוך שימוש ב- OIP VDE בכל צמתי התכנון".

נשיא קיידנס ד"ר אנירוד דווגאן ציין כי "קיידנס דוחפת לאימוץ הענן עם פתרונות שמאפשרים ללקוחות לנהל בצורה מיטבית עומסי שיא, תוך הורדה מוחלטת של עומסי התמיכה ב-CAD ובתשתית, או מאפשרת להם לפתח פתרונות פריסת ענן משלהם". עוד הוסיף דווגאן - "העבודה עם TSMC, Microsoft Azure ו-AWS , כדי לספק את ה-OIP VDE של TSMC , מספקת ללקוחות המשותפים שלנו דרך יעילה לעבוד בשיתוף פעולה בין צוותים ואזורים על פרויקטים של תכנון SoC ועוזרת להם להאיץ בצורה משמעותית את זמן היציאה לשוק".

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אינפיניבנד מאיצה ששה מתוך עשרת מחשבי העל המהירים בעולם
פתרונות האינפיניבנד והאיתרנט של מלאנוקס מקשרים 296 מערכות או 59% מתוך כלל פלטפורמות ה- TOP500, המייצגים 37% צמיחה תוך 12 חודשים (יוני 2018-יוני 2019)
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
דיווח, אפל עדיין מבקשת לרכוש את פעילות המודמים לדור החמישי של אינטל
זאת למרות ההסדר אליו הגיעה עם קוואלקום באשר לשימוש במודמים של האחרונה.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות