פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קיסייט משיקה סדרת אוסילוסקופים חדשה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Keysight UXR1104A Infiniium UXR Series 110 GHz 4 channel oscilloscope
 אוסצילוסקופ. איור: קייסייט

 

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) הכריזה על סדרה חדשה של אוסילוסקופים Infiniium UXR, עם דגמים הנעים מ-13 ועד 110 גיגהרץ (GHz) של רוחב פס אנלוגי אמיתי, המביאים יכולות גבוהות של מהימנות אות (signal integrity), ותאימות לדרישות הפיתוח של טכנולוגיות העתיד.


סדרת Infiniium UXR החדשה מאפשרת למהנדסים ומפתחים העוסקים בפיתוח טכנולוגיות הדורשות מהירויות גבוהות להעברת מידע מסוג serial או optical, ליצור במהירות דגמים חדשים, ובדרך זו להפחית את זמני ההגעה לשוק (time to market) של פיתוחים חדשים. עוד מציעה סדרת האוסילוסקופים את דרגת הביצועים הגבוהה ביותר בתעשייה כיום, בשילוב עם מבחר רחב של אפשרויות רוחב פס, הנדרש למהנדסים ומעצבים העובדים על מגוון דורות של פתרונות DDR, USB, PCIe או טכנולוגיות סייריאליות (serial) אחרות, כמו גם PAM4, 5G, ראדאר, תקשורת לוויינים, וטכנולוגיות מבוססות אופטיקה אחרות.


"מערכות האלקטרוניקה והתקשורת של היום נעשו יותר מורכבות ומצריכות דור חדש של פתרונות בדיקה ומדידה", אמר ג'סי קאוואזוס, מנהל תחום תעשיות בדיקה ומדידה, בחברת הייעוץ Frost & Sullivan. "המורשת הארוכה של קיסייט וההתמחות הרחבה שלה בתחומי בדיקות ומדידות בפירוש באה לידי ביטוי בסדרה החדשה UXR של האוסילוסקופים. הסדרה החדשה מביאה את הדור הבא של פיתוחים בעולמות המדידה הדרושים על מנת לתת מענה לצרכים המתפתחים בעולמות של העברה מהירה של מידע, בקצבים גבוהים, ובאמצעים אופטיים – בדגש על טכנולוגיות 5G, RF, ופתרונות המיועדים לתחומי החלל, תעופה וצבא."


סדרת Infiniium UXR החדשה של קיסייט מביאה רצפת רעש (noise floor) נמוכה בשילוב עם רזולוציה ורטיקאלית גבוהה (high vertical resolution) המיועדות להבטיח שהבדיקות אינן מושפעות על ידי רעשים שמקורם באוסילוסקופ עצמו, ושהאותות מוצגים בצורה מדויקת. כתוצאה מכך, דיאגרמות העין (eye diagram) הן באופן משמעותי פתוחות יותר, וניתן לקבוע מרווחים וביצועים אמיתיים.


"טכנולוגיות סייריאליות או אופטיות להעברת מידע במהירות ממשיכות להתקדם ודוחפות קדימה את גבולות המהירות והביצועים ככול שמתפתחות טכנולוגיות ה-Terabit והדור החמישי של טכנולוגיות סריאליות", אמר דייב סיפריאני, סגן נשיא בקיסייט, מרכז המצויינות לדיגיטל ופוטוניקה (Digital and Photonics Center of Excellence). "סדרת האוסילוסקופים החדשה והמורחבת, בנוסף לאוסילוסקופים מבוססי OMA ו-AWG, במשותף מציעים למפתחי מוצרים מבוססי מהירויות גבוהות פתרון מקצה לקצה, שלא היה דוגמתו בעבר, המאפשר להם לקדם במהירות את פיתוח הטכנולוגיה שלהם היום, ולהבטיח את ההשקעה שלהם בהמשך הדרך."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל NVIDIA על במה אחת עם איל וולדמן: NVIDIA" מכפילה כוחה בעולם חוות השרתים"
כך אומר מנכ"ל מלאנוקס איל ולדמן במסיבת העיתונאים שהתקיימה הערב (ב') בעקבות עסקת הרכישה של מלאנוקס בשווי 6.9...
קרא עוד
שבבים
נחנך CityZone – עיר העתיד ושדה הניסויים החי הראשון בישראל, מיזם משותף של עיריית תל אביב, פארק עתידים תל אביב ואוניברסיטת ת"א
שותפות מובילות שהצטרפו למיזם: רנו-ניסאן-מיצובישי באמצעות מעבדת החדשנות של הקבוצה בתל-אביב ו - Dell Technologies
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות