פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
broadcom Symantec
 

סימנטק קיבלה הצעה משולבת משתי קרנות השקעות פרטיות פרמירה ואדבנט אינטרנשיונל לרכישתה תמורת יותר מ-16 מיליארד דולרים, צעד שיכול לפגוע בעסקה עליה סיכמה החברה בחודש שעבר, למכור את חטיבת האבטחה העסקית ליצרנית השבבים האמריקנית ברודקום.

 לאחר משא ומתן קשה מול סימנטק, הודיעה ברודקום בחודש שעבר כי תרכוש מענקית האבטחה את החטיבה הארגונית שלה, תמורת סכום של 10.7 מיליארד דולרים. ברודקום העדיפה את רכישת החטיבה הארגונית, אחרי שהתברר לה שהיא לא תוכל לרכוש את כל החברה, כפי שרצתה. מדובר היה בעסקת מזומנים מלאה, שאותה ברודקום אמורה לממן באמצעות אגרות חוב. סימנטק הייתה אמורה להמשיך לפעול בשוק הצרכני ממנו נולדה, עם תוכנות האנטי וירוס ואבטחת הסייבר שלה.

התוכנית המקורית של של ברודקום היתה לרכוש את סימנטק כולה תמורת 28.25 דולר למניה, אך לאחר בדיקת נאותות היא הסכימה לרכוש רק את חטיבת האבטחה הארגונית,המציעה אבטחה בענן, מניעת אובדן נתונים ושירותים אחרים אלא שהמגעים בין שתי החברות הופסקו והעסקה ירדה מהשולחן. סימנטק רצתה שהרכישה תיעשה לפי שווי של 22 מיליארד דולר, בעוד שברודקום סירבה והציעה רק שווי של 18-19 מיליארד.

המגעים הללו מסמלים את הרצון של ברודקום להפוך לחברה שפועלת לא רק בעולם החומרה, אלא גם בעולם התוכנה, לאחר שבשנה שעברה עצר ממשל טראמפ את הצעתה לרכוש את קוואלקום, יריבתה. צרה נוספת שניחתה על החברה היא שוועדת הסחר הפדרלית האמריקנית (ה-FTC) בחנה באחרונה את הטקטיקה שהיא נוקטת סביב מכירות המעבדים שלה – מה שהפיל את המנייה בכ-10%.

הוק טאן, מנכ"ל ברודקום, משמש בתפקידו זה 13 שנים שבמהלכן הוא הגדיל באמצעות רכישות את ערך החברה, שעומד כיום על 110 מיליארד דולרים, לעומת מיליארדים בודדים בשנים עברו. בעבור ברודקום, מדובר בשאיפה להפוך לחברה שמציעה יותר מאשר רק שבבים. לו עסקה זו תתממש, בנוסף לרכישה של CA, הרי שברודקום תציע פתרונות משולבים, כשמוצרי האבטחה הארגונית אמורים להשתלב בעסקי השבבים לעולם האינטרנט של הדברים.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ואלנס ב-CES: פיתוח משותף עם מיקרון, ודטה סנטר למכוניות בשיתוף אפטיב
דנה זליצקי, סמנכ"לית השיווק בואנלנס, הציגה בביתן החברה ב-CES את ההכרזות העדכניות של החברה
קרא עוד
שבבים
התעשייה האווירית מודיעה על שיתוף פעולה עם מלאנוקס בתחום הסייבר
מלאנוקס תצטרף למאגד הסייבר הישראלי בהובלת התעשייה האווירית; החברות יפתחו יחדיו טכנולוגיה ייחודית לחקירת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות