פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קיידנס השיקה את מערכת הקישוריות בין שבבים UltraLink D2D

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
UltraLinkD2DTxEye
   צילום: יחצ

 

קיידנס הכריזה על ה- UltraLink D2D (Die-to-Die) PHY IP - שכבה פיסית (PHY)ברוחב סרט גבוה ובהשהיה נמוכה עבור קישוריות שבב לשבב המותאמת ליישומים בשוקי ה-AI/ML, 5G, מחשוב ענן ונטוורקינג. UltraLink D2D PHY IP היא טכנולוגיה המיועדת ליישומי צ'יפלט (שבבונים) ו-SIP (מערכת שבבים במארז), ובעזרתה יכולות ספקיות SoC (מערכות על גבי שבב) להציע פתרונות בהתאמה אישית טובה יותר, עם רמות גבוהות יותר של ביצועים ותפוקות, תוך קיצור מחזורי הפיתוח וצמצום העלויות, הודות לשימוש חוזר טוב יותר ב-IP.

ה- UltraLink D2D PHY IP החדש מבית קיידנס מספק מהירות קו של עד 40Gbps לקו בממשק טורי בקידוד NRZ ומספק רוחב פס של עד 1Tbps ל מ"מ ה PHY כולל מנגנונים פנימיים דיגיטאליים לכוונון ולקידוד להקלה באינטגרציה ובשימוש במערכת. נדרש מספר קווים נמוך, של 28 קווי נתונים כדי לקבל רוחב פס של 1Tbps שמאפשר חיווט קל יותר ברכיבים ומאפשר לצמצם את עלות המארז, בעוד שפתרונות חלופיים מצריכים כ- 30% ואף יותר קווים. ישנם פתרונות המצריכים interposer בכדי להשיג את אותו רוחב פס, בעוד ה- UltraLink D2D PHY IP של קיידנס מציע יתרונות משמעותיים בהיבט העלויות, הודות לתמיכה במודולים מרובי שבבים על מצעים אורגניים. ה-IP של קיידנס מאפשר השהיה נמוכה עד כדי חמש ננו-שניות בטווח שבין המקלט למשדר ובחזרה, תוך שימוש בקידוד NRZ סטנדרטי. כמו כן המוצר משיג קישורים נטולי שגיאות טובים יותר מ- 10-15 bit error rate (BER) מבלי להזדקק לטכניקת תיקון השגיאות – FEC.

"כיוון שה-AI וה-ML בענן מציבים דרישות עיבוד תובעניות ביותר, קיידנס ממשיכה להשקיע בתכנון ופיתוח של IP לממשקים, כדי להתמודד עם הדרישות הגדלות במהירות של לקוחותינו," אמר רישי קאף, סגן נשיא שיווק מוצרים בקבוצת ה- IP בקיידנס. "מקסום העברת נתונים תוך צמצום השטח וצריכת ההספק היא בין הדרישות המרכזיות. ה- Cadence UltraLink D2D PHY IP הוא התוספת האחרונה לתיק מוצרי High Performance Computing IP שלנו, וטכנולוגיה חדשה וקריטית לאפשור רוחב פס גבוה, בהספק נמוך והשהיות נמוכות, כשבמקביל נעשית הרחבה של ההשקעה השוטפת של קיידנס בתמיכה בפתרונות של מארזים ותכנונים משולבים הטרוגניים."

 

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
דוח האקזיטים של IVC-ZAG: שנת 2019 היתה שנת שיא: 21.7 מילארד דולר אקזיטים ו- 8.3 מילארד דולר בגיוסי הון
לפי הדו"ח, הערך הכולל של האקזיטים (הן מיזוגים ורכישות והן הנפקות ראשוניות) הגיע ב-2019 ל-21.7 מיליארד דולר ב-138 עסקאות
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
ד"ר רפי ביסטריצר בכיר באפלייד זכה בפרס וולף לפיזיקה * "הופתעתי"
"סיימתי דוקטורט במכון ויצמן ועברתי אחר כך לעשות פוסט דוקטורט אצל פרופ' מקדונלד באוסטין טקסס. במסגרת המחקר פרסמנו מספר מאמרים על הגרפן הדו...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות