פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

SOLAR_PANELS_RCS
האתגרים הפיננסים מחייבים את יצרני התאים הפוטו וולטאים להעביר את המיקוד מהשתלטות על נתחי שוק בחזרה לרווחיות. כך אומרים בחברת המחקר סולאר באז (Solarbuzz). הביקוש הגלובלי צפוי לצמוח ב-6% בשנת 2012, כך שהירידה במכירות באירופה תפוצה באמצעות צמיחה של 43% בשאר העולם. לפיכך לחברות סולאריות תעמודנה בפני אתגרים של בניית המרווח במהלך תקופה של גיוון בתמהיל השוק הסופי.

בשנת 2012 העדיפות הראשונה של חברות PV תהיה לשפר את המצב הפיננסי שלהם לאחר הפסדים בשנת 2011 שנגרמו בשל עודף ייצור, מלאים גדולים והתמוטטות המחירים. יצרני התאים ישמרו על רמת ייצור יציבה בשנת 2012, אך ברבעון הראשון עדיין צופים להם ירידה רבעונית ככל שהיצרנים מנהלים את המלאי במהלך העונה החלשה.

לאחר הצעד הראשון הקשה, יחתכו היצרנים 4.9 גיגוואט מהיעד הקודם שלהם של 28.2 גיגהוואט לשנת 2011. התעשיה צפויה להנות מגידול מתון של 12% בשנת 2011 לעומת ההערכות הקודמות, ואולם מלאי התאים יפחת ב-7.3 גיגוואט עד סוף השנה, לעומת התחזית הקודמת של הפחתת המלאי ב-8.6 גיגהוואט.

מחר נביא לכם את עיקרי הרצאתו של גיא סלע, מנכ"ל סולראדג' סקר את שוק התאים הפוטוולטאים ואת הישגי החברה במפגש הרבעוני של מועדון השבבים הישראלי שהתקיים ביום שני השבוע.
עוד בתחום טכנולוגיות ירוקות
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

 

הידיעות הנקראות ביותר

www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות