פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
אורי פחטר
 אורי פחטר, מנכ"ל פאורסיה ישראל. צילום יחצ

Faurecia (פאורסיה), אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום טכנולוגיות הרכב השיקה היום מרכז חדשנות בתל אביב, אשר יהווה פלטפורמה טכנולוגית עבור החברה ויאפשר לה להאיץ את אסטרטגיית הסייבר סיקיוריטי שלה.

ככל שהרכבים נעשים יותר ויותר מקושרים ומספקים חוויות משתמש חדשות, הצורך לשמור על בטיחות הנוסעים ואבטחת המידע נעשים חיוניים ומשמעותיים יותר. פאורסיה תחזק את המומחיות, יכולות ופתרונות סייבר סקיוריטי שלה, באמצעות שיתופי פעולה עם חברות מקומיות, קרנות הון סיכון, אקסלרטורים, חממות טכנולוגיות כמו גם, מוסדות אקדמאיים המעניקים גישה לטרנדים חדשים וטכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך. הדבר יאפשר לחברה להציע פתרונות כוללים מקצה לקצה אשר יוטמעו בכלי רכב, תוך אבטחת התוכנה, המערכות הקריטיות, המידע וקישוריות לענן.

בנוסף לאבטחת המוצרים, מערכות ופתרונות של החברה, המיועדים להטמעה בכלי רכב, פאורסיה פועלת גם באופן גלובלי להגן מפני סיכוני סייבר בכל רשת קווי הייצור והמשרדים של החברה. נכון להיום, 60 מומחים ייעודיים בתחום הסייבר סקיוריטי פועלים, למניעה, גילוי ובקרה של מקרי סייבר סקיוריטי והמרכז החדש בתל אביב יתרום לחיזוק אסטרטגיה כוללת זו.

פטריק קולר, מנכ"ל פאורסיה, אמר "האקו-סיסטם הישראלי מוביל בחדשנות ופיתוח פתרונות סייבר סקיוריטי. הודות לעבודה עם אקו-סיסטם רחב, נוכל להציע טכנולוגיה מובילה וחדשנית לאבטחת המוצרים והמערכות שלנו".

בנוסף להרחבת פריסת הפלטפורמות הטכנולוגיות של פאורסיה בעולם,המרכז החדש בישראל אשר יעסיק מהנדסי תוכנה, מעצבים וארכיטקטי מערכות, יאפשר לפאורסיה לשלב גם יכולות ומיומנויות חדשות באמצעות pen-testers ("האקרים טובים") שמנוסים בניתוח פגיעויות, במגוון רחב של שפות קוד ופרוטוקולים. יצויין כי במאי האחרון פאורסיה ביצעה השקעה בחברת גארדנוקס, סטארט-אפ המתמחה בפיתוח פתרונות סייבר סקיוריטי לרכב. השקת המרכז בישראל מהווה חלק מהאסטרטגיה המתמשכת של פאורסיה לבניית אקו-סיסטם של חדשנות על ידי פלטפורמות טכנולוגיות, כאשר תל אביב הינה המובילה העולמית בתחום הסייבר סקיוריטי. לפאורסיה מרכזי חדשנות טכנולוגית נוספים בסיליקון ואלי, טורונטו ושנזן.

ההשקה בישראל, בהשקעה של מיליוני אירו, הינה בהמשך להקמה של חברת בת בישראל - פאורסיה סקיוריטי טכנולוג'יס בסוף 2018 ומינוי של אורי פחטר למנכ"ל החברה בישראל. פאורסיה פועלת בישראל משנת 2016 באמצעות אורי פחטר שאחראי על ניהול פעילות הסקאוטינג הטכנולוגי וחדשנות של החברה בישראל, קידום ותיאום שיתופי פעולה עם חברות מסורתיות וסטארטאפים מקומיים.

לאורי פחטר ניסיון של 14 שנים בתחום תעשיית הרכב וחדשנות טכנולוגית. הוא שימש כמנהל מחלקת פרויקטים בינ"ל, ערים חכמות ותעשיית הרכב במכון הישראלי לייצוא ושיתוף פעולה בין-לאומי לפני הצטרפותו לפאורסיה.

פאורסיה סקיוריטי טכנולוג'יס תפעל בישראל במספר ערוצים - תכנון ארכיטקטורה של הגנות סייבר בהתאם לצרכי ומוצרי פאורסיה על כלל חטיבותיה, העמקת והרחבת שיתוף הפעולה עם גארדנוקס, איתור טכנולוגיות וחדשנות עבור הקבוצות העסקיות של החברה וכן איתור הזדמנויות השקעה. לצורך כך, החברה מגייסת עובדים בישראל בתחומי עיצוב ארכיטקטורה סייבר סקיוריטי, מומחי זיהוי פגיעויות וחדירה למערכת, אבטחת איכות ועוד.

אורי פחטר, מנכ"ל פאורסיה סקיוריטי טכנולוג'יס, אמר "פעילותה של פאורסיה בישראל אשר החלה בסוף 2016, במתווה של איתור טכנולוגיות, חדשנות והזדמנויות השקעה (סקאוטינג) הניבה שיתופי פעולה עם חברות ישראליות המציעות מגוון רחב של טכנולוגיות ופתרונות לתעשיית הרכב. על החברות איתן יש לנו שיתופי פעולה ו/או היו לנו בעבר נמנות ,Vayyar, Continuse Biometrics, Breezometer, Jungo, Williot,SeeVix. פעילות הסקאוטינג בישראל הובילה להשקעה של פאורסיה בגארדנוקס. לצד הפעילות של פאורסיה סקיוריטי טכנולוג'יס בישראל, בתחום הסייבר לרכב, תימשך גם פעילות הסקאוטינג של החברה עבור כל אחת מהקבוצות העסקיות של פאורסיה בתחומי ה-Seating, Interiors, Clean Mobility & Clarion Electronics" .עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
הסטארט אפ הישראלי ProteanTecs חושף פלטפורמה לבדיקת שבבים מבוססת ענן
החברה מובילה מהפכה בתחום ומציגה פתרון המזהה כשלים ומתריע על תקלות מבעוד מועד
קרא עוד
שבבים
SKF מקימה מרכז מצויינות לבינה מלאכותית תעשייתית בחיפה
המרכז יגייס במהלך השנתיים הקרובות כמה עשרות מהנדסים ומומחים בתחום הבינה המלאכותית. המרכז צפוי למנות כ-150 איש...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות