פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אורורה לאבס מדווחת על התקדמות ב-self-healing לרכבים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
AuroraLabs Demo Car Black bg
 איור: אורורה לאבס

האינטרנט של הדברים בתעשיית הרכב צפוי להגיע לקצב צמיחה שנתי של 27% עפ"י התחזית הנוכחית. הגורמים העיקריים אשר מניעים את הצמיחה בתחום התוכנה בתעשיית הרכב הם: הצגת התראות בזמן אמת והתראות על אירועים; גידול בביקוש לנהיגה אוטומטית או סיוע בנהיגה; גידול הדרישה לשילוב תכונות חכמות ברכבים. 

"זוהי עובדה קיימת שמספר שורות הקוד ברכבים יגיע למאות מיליונים", אמר זוהר פוקס, מנכ"ל אורורה לאבס. "תהליך type approval הינו ארוך ויקר. עם העלייה במספר עדכוני תוכנה, עדכון באגים ועדכוני אבטחה ובשילוב של רגולציה חדשה, תהליך type approval הופך להיות מורכב ותדיר יותר. אנחנו משתפים פעולה עם יצרני הרכב, מהנדסים בכירים וגורמים מובילים בתעשיית הרכב העולמית, ולסייע להם לאמץ את התהליך הדינמי החדש של type approval".

חברת הסטארט אפ הישראלית אורורה לאבס, מפתחת תוכנת Self-Healing לתעשיית הרכב, המחובר והאוטונומי ומאפשרת ליצרני הרכב להיות פרואקטיביים בנוגע לארכיטקטורות, תהליכים, ושירותים חדשים בתוכנת הרכב. פתרונות החברה מאפשרים ליצרני הרכב לנטר את תקינות התוכנה על ידי זיהוי, תיקון ועדכון באגים ואנומליות, כולל אימות שורות הקוד ששונו, בהתאם לדרישות הרגולציה.

הטכנולוגיה של החברה נותנת מענה ייחודי לארבעת השלבים - איתור, תיקון, עדכון ואימות- של ניהול תוכנה ברכב. החל מאיתור שורת קוד שגויה ועד חיזוי אירועי השבתה, תיקון שגיאות תוך כדי תנועה ומתן רשת בטחון להפעלה של תוכנות חדשות, ללא זמן השבתה עבור המשתמשים. בנוסף לאימות שינויים בתוכנה על מנת להקל על דרישות הרגולציה.

לחברה פתרון Auto Validate, המספק ראיות על השינויים בתוכנה, ומאפשר ליצרניות הרכב ולגופים הרגולטוריים למקד את תהליך התקינה בתוכנה שהשתנתה ולחסוך זמן וכסף בקבלת אישור תקינה עבור שינוי פונקציונליות ברכב. The United Nations Economic Commission of Europe (UNECE), בהשתתפות נציגים מאירופה, צפון אמריקה ואסיה, צפוי לאשר תקנות חדשות, המפורטות בדוח ה- WP.29, עד סוף 2019. עפ"י התקנות החדשות type approval יידרש עבור כל עדכון תוכנה חדש ברכבים, מלבד תיקוני באגים או תיקון אבטחה.בנוסף, במידה ושינוי הפונקציונליות בעקבות העדכון ישפיע באופן מוגבל על התוכנות המותקנות ברכב, יידרש type approval מוגבל בהתאם.

בנוסף, השבוע פורסם כי רוג'ר אורדמן סמנכ"ל בחברת הסטארט אפ הישראלית אורורה לאבס התמנה ליועץ טכנולוגיות חדשות (New Technology) של FISITA, ארגון החברות הבינלאומי למהנדסי מערכות אוטומוטיב ומוביליטי. בתפקידו זה רוג'ר נמצא בעמדת מפתח לעזור לחברות סטארט-אפ ישראליות ליצור קשרים ושיתופי פעולה עם יצרני הרכב הגדולים בגרמניה, ארה"ב ואסיה. (מצ"ב ההודעה לעיתונות).עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
קוואלקום: שבבים חדשים ל-PC ופיתוח משקפי מציאות מדומה ביחד עם ניאנטיק
קוואלקום צופה שבשנה לאחר מכן, 2022, השימוש יעלה באופן משמעותי ביותר מ-50% * רכבים אוטונומיים עשויים להיות צרכנים...
קרא עוד
שבבים
מדפסת תלת מימד וחומר קרמי של XJet ישמשו לייצור חלקים לאיזורים חמים במטוסים
חומר, שמצטרף למשפחת החומרים בפיתוח עצמי של XJet, מפגין חוזק מכני יוצא דופן, בידוד מחשמל, עמידה בלחצים ושחיקה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות