פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Eyal Harari
 אייל הררי צילום" יח"צ

רדקום הודיעה על שינויים בהנהלת החברה אשר יכנסו לתוקף ב-1 לינואר 2020. אייל הררי ימונה לתפקיד מנכ"ל החברה. ירון רבקאי, המנכ"ל הנוכחי של החברה, יצטרף לדירקטוריון החברה.

אייל הררי נמצא ברדקום מעל 19 שנים והחזיק בתפקידי מפתח בחברה כולל כ- COO של החברה וכמנכ"ל RADCOM Inc., השלוחה של רדקום בצפון אמריקה. אייל הוביל את החזון האסטרטגי של החברה לפתרון וירטואלי המתאים לטכנולוגית NFV, והיה דמות מפתח בהובלת החברה למיצוב מוביל בשוק מערכות הניטור המותאמות ל- NFV.

 מוקדם יותר פרסמה רדקום את תוצאותיה לרבעון השלישי מהם עולה כי החברה עברה מרווח של כ0.6 מיליון דולר ברבעון המקביל להפסד של 1.7 מיליון דולר ברבעון הנוכחי. 

• הכנסות: היקף ההכנסות ברבעון השלישי הסתכם ב-9.4 מיליון דולר, גידול של 10% בהשוואה ל-8.5 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2018.

• הפסד נקי: ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם ב-1.7 מיליון דולר או 12 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס GAAP של 0.6 מיליון דולר או 5 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השלישי של 2018.

• הפסד נקי על בסיס Non-GAAP: ההפסד הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ב-1 מיליון דולר, או 7 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס Non-GAAP של 1 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השלישי של 2018.

רחלי (רחל) בן נון, יושבת ראש הדירקטוריון של רדקום: "ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הכנה לירון רבקאי על עבודתו והצלחותיו כמנכ"ל רדקום במשך ארבעת השנים האחרונות. ירון היה גורם משמעותי במיצוב רדקום כספקית המובילה של פתרונות מבוססי ענן המותאמים ל NFV, בצמיחה של רדקום ובעבודה עם לקוחות Top-Tier. ניסיונו הרב של ירון בתעשייה יהיה נכס משמעותי לדירקטוריון, שם יוכל להמשיך לתרום באופן משמעותי להכוונת האסטרטגיה של החברה.“


סן נון הוסיפה: "אנו שמחים למנות את אייל הררי לתפקיד מנכ"ל רדקום. במשך השנים הרבות של אייל בחברה הוא מילא תפקידי מפתח עסקיים וטכנולוגיים אשר עיצבו את רדקום. אייל היה דמות מפתח בהובלה של רדקום במעבר ל-NFV וכן בעבודה של רדקום עם AT&T ולקוחות משמעותיים אחרים. אנחנו בטוחים שהידע והנסיון של אייל בכל התחומים של רדקום ובתעשיה יאפשרו לאייל להוביל את החברה בהצלחה תוך מתן מענה לשינויים המתמשכים בתחום ה- NFV ובטכנולוגיית 5G.


ירון רבקאי: "במשך ארבעת השנים האחרונות רדקום הצליחה להגיע לשווקים חדשים, לייצר, להעמיק ולבסס עבודה עם לקוחות חשובים ולהביא לשוק פתרון מוביל גלובלי של מערכת ניטור ל- NFV. לאור תוצאות עבודתנו בשנים האחרונות, אנו צופים להיכנס לשנת 2020 עם בסיס לקוחות יציב וצבר הזמנות משמעותי. אני מודה על ההזדמנות להצטרף לדירקטוריון של רדקום ולהיות חלק מהכוונת האסטרטגיה של החברה. החברה ממוצבת היטב ואני צופה לה עתיד מרתק. אייל היה שותף ו-COO נהדר ואני מאחל לו בהצלחה בתפקידו כמנכ"ל."


אייל הררי: " אני מודה על ההזדמנות ומצפה להובלת החברה כשהיא ממשיכה בהתקדמותה. אני רוצה להודות לירון על השותפות וההובלה במהלך השנים האחרונות. רדקום חזקה, ובעלת נסיון חסר תקדים בהטמעת פתרונות ניטור מבוססי NFV בסדרי גודל משמעותיים מאוד. בעזרת הצוות המנוסה שלנו, הפתרונות המובילים בתעשיה ובסיס הלקוחות הקיים והפוטנציאלי, אני מאמין שרדקום ממוצבת היטב להמשיך בצמיחתה. אני נרגש להוביל את החברה בתקופה זו כאשר קצב הקמת רשתות 5G גובר והפתרונות הוירטואלים הופכים לסטנדרט בתעשיה."עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ואלנס ב-CES: פיתוח משותף עם מיקרון, ודטה סנטר למכוניות בשיתוף אפטיב
דנה זליצקי, סמנכ"לית השיווק בואנלנס, הציגה בביתן החברה ב-CES את ההכרזות העדכניות של החברה
קרא עוד
שבבים
התעשייה האווירית מודיעה על שיתוף פעולה עם מלאנוקס בתחום הסייבר
מלאנוקס תצטרף למאגד הסייבר הישראלי בהובלת התעשייה האווירית; החברות יפתחו יחדיו טכנולוגיה ייחודית לחקירת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות