פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

SafeRide נבחרה לספק תובנות והדרכה לחברי קהילת Auto-ISAC

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
SafeRide Logo
 

Auto-ISAC, המרכז העולמי לשיתוף מידע ואנליזה לרכבים, הודיע היום על הכרתו ב- SafeRide Technologies כשותפה אסטרטגית. חברת SafeRide מובילה באבטחת סייבר לרכבים ומציעה מערכת מבוססת בינה מלאכותית (AI) לזיהוי אנומליות ופתרונות למניעת איומי סייבר. SafeRide תסייע לחברי Auto-ISAC על בסיס ניסיונה הרב בישום בינה מלאכותית לאבטחת סייבר לרכבים.

התוכנית של Auto-ISAC לשיתופי פעולה אסטרטגיים מעניקה ערך רב לחבריה במתן האפשרות לשיתוף פעולה עם יזמים התומכים בלמידה, בשיתוף כלים, וטכניקות לניהול על-מנת להתמודד עם המורכבות הגוברת בתחום אבטחת המידע לרכבים.

ניסיונה של SafeRide יסייע ל- Auto-ISAC להשיג את מטרתה המרכזית - למנוע איומי סייבר ברכבים מקושרים ואוטונומיים. הטכנולוגיה של SafeRide יכולה לחשוף חולשות אבטחה שאינן מוכרות עוד לפני שההתקפה מתרחשת. הבינה המלאכותית לומדת את ההתנהגות הרגילה של הרכב ואז יכולה לזהות כל אנומליה או סטיה מהתנהגות זו ולשלוח התראה על התקפה פוטנציאלית. פתרון ה- ™vSentry של החברה המבוסס של בינה מלאכותית מאתר התקפה על רכבים על בסיס טכנולוגיית ™vXRay ללמידת מכונה עמוקה (deep learning). חברת SafeRide זכתה בפרס המוצר המוביל ל- AI/Data בתחרות TU Automotive Awards לשנת 2019.

"אנו מברכים את כניסתה של SafeRide Technologies כשותפה אסטרטגית", אמר ג'ף מסימילה מג'נרל מוטורס, המשמש כיו"ר Auto-ISAC. "אנו מצפים לתרומתם להמשך ההדרכה של חברי הקהילה שלנו".

"אנו גאים על בחירתנו כשותף אסטרטגי של Auto-ISAC", אמר גיל רייטר, סמנכ"ל ניהול מוצר ושיווק ב- SafeRide. "אנו רואים התקדמות משמעותית בתחום הרכבים המקושרים והאוטונומיים, אך עליהם להיות מאובטחים היטב לפני שייכנסו לשימוש נרחב. ההצטרפות לתוכנית השותפים האסטרטגיים של Auto-ISAC תאפשר לנו לשתף פעולה עם הקהילה, לחלוק את הידע והניסיון שלנו, אשר יוכלו לסייע לחזק את אבטחת המידע ולקדם את הגעתם של הרכבים האוטונומיים לכביש".

ארגון ה- Auto-ISAC הוקם על ידי יצרני רכבים בשנת 2015 על מנת ליצור קהילה שתחזק את אבטחת המידע ברכבים בתעשיית הרכב כולה, לרבות יצרני הרכבים (OEM), וספקי מכלולי הרכב. זהו מקום מפגש המעודד שיתופי פעולה בינלאומיים על מנת לצמצם את השכיחות של התקפות הסייבר, ויצירת סביבה בטוחה וגמישה לרכבים.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אלקטריאון מדווחת על עמידה במבדקי תקינה בינלאומית המשמעותיים להפעלת המערכת בפרויקט ההדגמה בשוודיה
החברה שחתמה על חוזה מול מנהל התחבורה השבדי להדגמת טכנולוגיית כביש חשמלי חכם באי גוטלנד שבשוודיה באורך 1.6 ק"מ,...
קרא עוד
‫שבבים‬
דון באטלר,מנהל הקישוריות בפורד ל-CHIPORTAL: "אנו מעבירים תכנון שבבים לתוך החברה"
"בכלי הרכב הנבנים היום, הקישוריות ממלאת תפקיד מרכזי למעשה. בארה"ב בכל כלי הרכב שאנו מוכרים יש יחידת שליטה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות