פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל


altair_logo

חברת סאנדיסק, המובילה העולמית בתחום פתרונות אחסון בטכנולוגיית הפלאש, הודיעה כי זרוע ההשקעות של החברה, SanDisk Ventures, השקיעה בחברת אלטייר סמיקונדקטור (Altair Semiconductor) הישראלית, מפתחת שבבי LTE.

מוצריה של Altair מאפשרים קישוריות בטכנולוגיית הדור הרביעי של הסלולאר של מוצרים כדוגמת טאבלטים, נטבוקים, ראוטרים ביתיים וניידים ואפליקציות מגוונות בתחום המתפתח 'מכונה למכונה' (M2M) הידוע גם כאינטרנט של הדברים , ועוד.

ההשקעה של סאנדיסק תאפשר לחברה להרחיב את אפשרויות האחסון על ידי קידום טכנולוגיות ומגמות המעצבות את הדרך בה לוכדים, שומרים, מנהלים וחולקים מידע כיום. פרטי העסקה לא נחשפו.
"השילוב של אחסון פלאש וטכנולוגיית שבבי LTE יוצר פוטנציאל ליישום החיבור של האינטרנט עם קישוריות 'מכשיר למכשיר' במגוון רחב ביותר של מוצרים אלקטרוניים, ומקרב את כולנו לעידן 'האינטרנט של הדברים'", אומר סומיט סאדאנה, סגן נשיא בכיר וה-CSO של סאנדיסק. "ההשקעה האסטרטגית הנוכחית ושיתוף הפעולה עם Altair תאפשר לסאנדיסק לבצע אופטימיזציה של פתרונות אחסון הפלאש עבור הסביבה הזו ותחזק את הפוטנציאל שלנו לגידול בפלח השוק המאוד דינמי הזה".
שבבי ה-LTE של Altair בהם כבר משתמשים ספקי תקשורת אינטרנט אלחוטית ברחבי העולם, מצטיינים בצריכת הספק נמוכה ביותר וגודל מזערי, ומאפשרים למגוון רחב של מכשירים צרכניים ומערכות IoT (אינטרנט של הדברים) לתקשר ביניהם, כמו גם לענן, ובכך מרחיבים את הפוטנציאל של קישור צרכנים ויישומים מחשוביים. מעל 30 יצרנים עושים כיום שימוש בשבבים של Altair במיליוני מכשירי קצה המחוברים לרשתות 4G LTE ברחבי העולם.
"סאנדיסק בנתה לה שם כמובילת שוק אחסון הפלאש וגם כגוף יזמי וחדשני. אנו מקבלים בברכה את ההשקעה שלה בחברה", אומר עודד מלמד, מייסד משותף ומנכ"ל Altair. "המומחיות הטכנולוגית העמוקה של סאנדיסק והקשרים הענפים שיש לה בתחומי המובייל והמערכות המקושרות, יהיה בעל ערך רב עבורנו ככל שנרחיב את ההובלה שלנו בשוק ה-LTE."
סאנדיסק השיקה את SanDisk Ventures במטרה להשקיע 75 מיליון דולר בשלוש שנים בחברות שלהן הבטחה טכנולוגית המרחיבה את הצעת הערך של זכרונות הפלאש. על ידי שיתוף הפעולה עם סאנדיסק, החברות נהנות מגישה לקו המוצרים הרחב של סאנדיסק, לניסיון הטכנולוגי העשיר ולבסיס הלקוחות הרחב, כמו גם לערוצי ההפצה שלה.  SanDisk Ventures שמה לה למטרה להשקיע במגוון חברות בתחום אחסון הפלאש, החל מפתרונות המשפרים את האיחסון האירגוני (enterprise) ועד לחברות המפתחות מוצרים לקהל הרחב.


עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות