פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Eitan_Oppenhaim
איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה

 

נובה מדווחת על תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2016
נובה מכשירי מדידה דיווחה היום על תוצאות הרבעון הראשון 2016, שהסתיים ב-31 במרץ 2016.
נקודות עיקריות לרבעון הראשון 2016
הכנסות של 34.1 מיליון דולר, בטווח תחזיות החברה להכנסות של 37-33 מיליון דולר.
רווח נקי Non-GAAP של 4.5 מיליון דולר, או 16 סנט למניה בדילול מלא – ברף העליון של תחזיות החברה לרווח של 17-10 סנט למניה בדילול מלא.
תמהיל לקוחות מגוון הוביל לארבעה לקוחות אשר תרמו כל אחד מעל ל-10% מהכנסות הרבעון, כולל יצרן זיכרונות מוביל.
נובה נבחרה ע"י היצרן המוביל בעולם בתחום ה-Foundry לאספקת פתרונות מדידה בטכנולוגיות optical CD ו- X-Ray, עבור מספר שלבי ייצור בטכנולוגיות 5/7/10 ננומטר.
גידול בהכנסות מסין כתוצאה ממספר זכיות בתהליכי מיון תחרותיים."התוצאות לרבעון הראשון תואמות את ציפיותינו, עם רווחיות ברף הגבוה של התחזיות, ומשקפות את הדינמיקה הנוכחית בשוק בו אנו פועלים ויכולתנו לפעול בהתאם", אמר איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה. "כפי שמשתקף מתוצאות הרבעון, המיקוד שלנו בגיוון תמהיל הלקוחות הינו בעל חשיבות מכרעת, לאור אימוץ מחזורי השקעה שונים על ידי יצרני השבבים, והינו גורם מפתח לצמיחתנו המתמשכת. מטרתנו להרחבת היצע פתרונות המדידה על ידי שילוב טכנולוגיות מדידה שונות (X-Ray ו- Optical CD), צוברת תאוצה בקרב מספר לקוחות, תוך שאנו מרחיבים את יישומי הטכנולוגיה מעבר למדידות גאומטריות, לרבות  פתרונות למדידת שכבות דקות ותרכובות חומרים."

"העלייה האחרונה בצבר ההזמנות תומכת בציפיותינו ששנת 2016 תהיה שנה מוצלחת נוספת עבורנו, עם מחצית שניה חזקה יותר, בעיקר לאור העלייה בהשקעות הקשורות לבניית הדור הבא של השבבים המתקדמים ביותר. הגידול בצבר ההזמנות בולט במיוחד לאור ההזמנות שהתקבלו בשבועות אחרונים ממספר לקוחות Foundry בהיקף של יותר מ-20 מיליון דולר ומחזקת את ביטחוננו בשנה מוצלחת נוספת עבור נובה."

נובה מדווחת על הזמנות בסך כולל של מעל 20 מיליון דולר ממספר יצרני שבבים (FOUNDRIES)
רחובות, 4 במאי 2016 – נובה מכשירי מדידה, ספקית פתרונות מדידה לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום כי קיבלה לאחרונה הזמנות בהיקף כולל של מעל 20 מיליון דולר ממספר יצרני Foundry, עבור פתרונות המדידה של החברה בטכנולוגיות Optical CD ו- X-Ray.
ההזמנות התקבלו במהלך חמשת השבועות האחרונים, וכוללות פתרונות מדידה אופטיים עצמאיים (Standalone) ומשולבים (Integrated), כלי מידול מתקדמים ((NovaMARS, ומערכות מדידה מתקדמות בטכנולוגית X-Ray המשלבות טכנולוגיות XPS (X-Ray Photoelectron Spectroscopy)                                     ו- XRF (X-Ray Fluorescence) למדידת חומרים ושכבות דקות. כלים אלה יתמכו בייצור שבבים בטכנולוגיות 10 ננומטר ומעלה.
איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה מכשירי מדידה: "אנו מברכים על צבר ההזמנות המשמעותי שהתקבל ממספר לקוחות Foundry מובילים. לקוחות אלה מגדילים את תפוקת הייצור על מנת לספק את  הביקוש הגובר לשבבים מתקדמים ושבבים בתחום ה-IoT  (Internet of Things) המתפתח. צבר ההזמנות שהתקבל לאחרונה מהווה הוכחה נוספת למיצובנו החזק בפלח שוק ה- Foundry שמבוסס על חדשנותנו המתמשכת והערך שאנו מייצרים עבור לקוחותינו. זכיות אלו מאשרות שוב את הערך הייחודי של פתרונותינו המשולבים, הכוללים טכנולוגיות Optical CD ו-X-Ray, המספקים מענה טוב יותר לביקוש הגובר לשילוב מספר טכנולוגיות מדידה לפתרון כולל."
עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות