פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל

 

Internet_of_Things
 

הודות לפיתוח המשגשג של מכשירי ויישומי האינטרנט של הדברים, מומחים בטאיוואן בניתוח חומרי שבבים ושירותי בדיקה ואימות של שבבים, בכללם Integrated Service Technology (iST), Sporton International ו-Materials Analysis Technology (MA-tek), אופטימיים שההזמנות לשירותים שלהם מיצרנים ואורזים של שבבי האינטרנט של הדברים יגדלו רבעון אחרי רבעון עד סוף 2018, לפי מקורות בתעשייה.


מביניהן, iST תמשיך להגדיל קיבולות כדי למלא את ההזמנות הגדלות מלקוחות בינ"ל גדולים. כדי לחזק את יכולות השירות שלה, iST חתמה על ברית לשיתוף פעולה עם UL בפברואר 2018 לפיתוח טכנולוגיות להעברת קווית מהירה של אותות שקשורות עם HDMI, MHL, DisplayPort ו-USB. במרץ היא גם חתמה על מזכר לשיתוף פעולה עם דקרה הגרמנית לבדיקה והתעדה משותפות של מערכות Wi-Fi למכשירי האינטרנט של הדברים. החברה צופה שהסינרגיות משיתוף הפעולה יצופו בהדרגה ברבעונים הבאים.


ספורטון, שעוסקת בשירותי בדיקה והתעדה של תקשורת אלחוטית, יכולה עכשיו לערוך בדיקות והתעדה ללקוחות על בסיס מיפרטי ה-5G NR האחרונים, מיפרטי 802.11ax והקריטריונים שנקבעו על ידי לשכת התקנים ההודיים בהספקה להודו.
ספורטון הפכה למעבדה הראשונה בעולם שהשלימה בהצלחה בדיקה והתעדה של מוצרי ציוד קצה פס צר על בסיס הדרישה לבדיקת תקשורת PLMN11 שפורסמה לאחרונה. החברה יכולה לתת תמיכה יעילה בבדיקה והתעדה ללקוחות כדי לעזור להם להשיק מכשירי אינטרנט של הדברים עם יכולות LTE-Cat1 או NB-IoT.


מקורות בתעשייה אמרו שהייצור הכמותי של תהליך 7nm אצל Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) מלווה בביקוש חזק לניתוח חומרים מתקדם, שמספק הזדמנויות עסקיות טובות לשתי החברות, iST ו-MA-tek.
רמקולים חכמים, אלקטרוניקה לרכב, מכשירי חשמל ביתיים חכמים, בתי חרושת חכמים וגם חיישנים למיניהם, שרואים בהם את ההרחבה של רעיונות האינטרנט של הדברים ומחשוב קצה, יצטרכו כולם חיבורים אלחוטיים או קוויים, ויצרו שווקים חדשים לשבבי נישה עבור הזנקים. זה יביא הזמנות חדשות למעבדות בדיקה והתעדה של שבבים, ציינו המקורות.

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות