פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל

קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
13214 Celsius Thermal chip connects
 מערכת צלזיוס. איור: קיידנס

 

קיידנס הודיעה על הרחבת נוכחותה בשוק התכנון והניתוח של מערכות עם הצגת ה- Cadence Celsius Thermal Solver, הפתרון המלא הראשון בתעשייה שכולל סימולציה חשמלית-תרמית משותפת עבור כל ההיררכיה של המערכות האלקטרוניות, מהמעגלים המשולבים ועד למארזים הפיסיים.


בעקבות ההשקה המוצלחת של ה- Clarity3D Solverמוקדם יותר השנה, ה- Celsius Thermal Solver הוא המוצר החדשני השני באסטרטגית "פיתוח המערכות החכם" (Intelligent System Design) של קיידנס. ה- Celsius Thermal Solver מבוסס על ארכיטקטורת מחשוב מקבילית שמספקת ביצועים מהירים עד פי עשרה בהשוואה לפתרונות הוותיקים, וזאת מבלי להתפשר על הדיוק. הוא משתלב בצורה חלקה עם פלטפורמות יישום PCB, מארזים ושבבים של קיידנס. השילוב הזה פותח פתח לתובנות חדשות בתחום תכנון וניתוח מערכות ומעניק לצוותי תכנון את היכולת לאתר ולפתור בעיות תרמיות בשלבים מוקדמים בתהליך התכנון, מה שמקטין את מספר הסבבים הנדרשים בפיתוח של מערכות אלקטרוניות.

חברות שמייצרות מערכות ושבבים, עם דגש על אלו המשלבות מארזי 3D-IC, מתמודדות עם אתגרים תרמיים גדולים במיוחד שיכולים לגרור הרבה מאוד סבבים ושינויי תכנון בשלבים המאוחרים בתהליך ובכך לעכב את כל לוח הזמנים של הפרויקט. בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש בטכניקות גוזלות זמן של ניתוח מעבר חום, בשילוב עם הניתוח מצב-יציב המסורתי, על מנת להתמודד עם ריבוי פרופילים של הספק ועם העלייה בפליטת חום.

ה- Celsius Thermal Solverמשתמש בטכנולוגיית multi-physics חדשנית כדי להתמודד עם האתגרים הללו. הוא מאפשר ניתוח של כל המערכת באמצעות כלי אחד. באמצעות שילוב אנליזות של מבנים קשיחים finite element analysis (FEA) עם אנליזת מחשוב של זרימה דינאמית computational fluid dynamics (CFD). בשילוב הכלים Celsius Thermal Solver עם Clarity 3D Solver ועם אנךיזה ברמת רכיב של Voltus™ IC Power Integrity וכן אנליזת מעגל מודפס PCB ו/או מארז בעזרת Sigrity™ technology,
צוותי תכנון יכולים לשלב ניתוח חשמלי ותרמי ולבצע הדמיה של זרימת חשמל וחום ביחד, כדי לקבל הדמיה תרמית מדויקת יותר ברמת המערכת בהשוואה לכלים הוותיקים.

"כחלק מאסטרטגיית ה- Intelligent System Design, מיישמת קיידנס את המומחיות הנרחבת שלה בתחום תוכנות המחשוב על מנת להשיג חדשנות שתעזור להתמודד עם כמה מהקשיים הקריטיים שעמם מתמודדים לקוחותינו," אומר טום בקלי, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת Custom IC & PCB בקיידנס, "ה- Celsius Thermal Solver עוזר ללקוחות להתגבר על האתגר המהותי שבו נתקלים צוותי ניתוח ותכנון מערכות, הלוא הן השפעות החום על המערכת, ובכך עוזר גם להרחיב את פועלה של קיידנס בתחום של פיתוח מערכות חדשות."

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עוד
‫צב"ד‬
KLA העולמית מדווחת על הכנסות של 4.6 מיליארד דולר לשנה הפיסקלית 2019
החברה רשמה באותה תקופה רווח של 1.176 מיליארד דולר 
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות